Zeytinyağı ile Boy Uzatma

Zeytinyağı ile boy uzatma yöntemi ilk duyulduğunda, kulağa hem hoş hem de garip gelmektedir. Zeytinyağının kemikler için olan faydaları bilinmektedir fakat boy uzatacak kadar etkisi olduğunu duyanlar oldukça şaşıracaklardır.

 Zeytinyağı neredeyse her derde devadır, kemiklere olan etkisi de en ilginç etkilerinden biridir fakat böyle bir etkisinin olduğu kanıtlanmıştır ama bu etkiyi en iyi şekilde neticelendirmek için yapılması gereken şey, karışımları verildiği ölçüde hazırlamak olacaktır. Eğer kullanacak kişinin, bu karışımlara karşı bir alerjisi var ise, kesinlikle tüketmemelidir.

kemiklere olan etkisi de en ilginç etkilerinden biridir

Zeytinyağının içerisin de bulunan vitaminlerin kemiğe gelişim etkisi vermektedir ve bu sayede kemikler daha fazla gelişim sağlayarak, uzamaya başlayacaktır. Özellikle gelişim çağında ki çocuklar için zeytinyağı boy uzatma kürü çok daha fazla etki gösterecektir. Gelişim çağında ki çocukların vücutları bu kürlerin etkilerine daha açık olduğundan, kısa sürede ciddi etkiler gösterecektir.

Zeytinyağı ile Boy Uzatma ve Kemikler Üzerinde ki Etkisi

Zeytinyağı ile boy uzatma kürünün, gelişim çağında ki çocuklar üzerinde ciddi etkileri olduğu gözlemlenmiştir. Boy uzaması genetik bir durum olsa da hala gelişim gösteren vücutlarda çok büyük etkileri olduğu bilinmektedir.

Boy uzatmada zeytin ve zeytinyağı kullanımı, en etkili yöntemlerden biridir. Hatta bazı araştırmalara göre kemik gelişimi üzerinde zeytinyağının, süt ve süt ürünlerinden çok daha faydalı olduğu bilgisine ulaşılmıştır. Süt ürünleri, kemik için tüketilmesi gereken besinler olarak bilinmektedir fakat süt ürünlerinin etkisi kadar zeytinyağının da ciddi oranlarda etkisi vardır.

Bitkisel yağlarla boy uzatmak hem sağlık açısından hem de kişinin gelişimi açısından tereddüt etmeden uygulanabilecek yöntemlerden biridir. Halis sızma zeytinyağı, önerilen kürler ile birlikte hazırlandığında kemik gelişimine etkileri gözle görülür hale gelecektir. Özellikle gelişim çağında ki çocukların özenle tüketmesi gereken zeytinyağı ile hazırlanan boy uzatma kürü yalnızca kemiklere değil beyin gelişimine de etkisi olduğu söylenmektedir.

Zeytinyağı ile Hazırlanan Boy Uzatan Kür Tarifi

Zeytinyağı ile boy uzatma kürleri arasında en çok etki gösteren ve diğer kürlere oranla en çok tercih edilen tarif, zeytinyağı ve çemen otu ile hazırlanan kür tarifidir.

Zeytinyağı ile Hazırlanan Boy Uzatan Kür Tarifi

Evde boy uzatma yöntemleri, doğal içerikli kürler hazırlayarak oluşturulmaktadır fakat evde hazırlanan bu doğal kürler, kimyasal maddelerden daha çok etki göstermekte ve gelişime destek olmaktadır. Bu nedenle boy uzatma yöntemleri arasında tereddüt etmeden tercih edilebilecek tariflerden biri de zeytinyağı ve çemen otu karışımı ile hazırlanan boy uzatma tarifi olacaktır. Bu kürün hazırlanması için gerekli olan malzemeler; 1 tatlı kaşığı karabiber, 1 tatlı kaşığı çemen otu ve hakiki sızma zeytinyağıdır. Karabiberi ve çemen otunu, zeytinyağının içerisine ezin ve bu karışımı en az 5 gün dinlendirin daha sonra gelişim çağında olan çocuğun, eklem bölgelerine sürerek bu bölgeleri sıkıca sarın ve bu işlemi 5 gece boyunca tekrarlayın.

Tarçın ve Zeytinyağının Boy Uzatma Etkisi

Zeytinyağı ile boy uzatma yöntemleri içinde en etkili olanlardan biri de tarçın, incir ve zeytinyağı kürüdür. Bu üç sağlıklı besinin karışımından elde edilecek kür, gelişim çağında ki çocuklar için oldukça faydalı olacaktır.

Tarçın ve Zeytinyağının Boy Uzatma Etkisi

Zeytinyağı ile boy uzatmak zannedilenden daha zahmetsiz ve kolay bit yöntemdir hem de içeriğinin saf besinlerden oluşması, gelişimi daha fazla etkilemektedir. Zeytinyağı boy uzatır mı? Evet tabii ki, zeytinyağının kemiklerde oluşturduğu mucizenin inanılmaz etkileri, hele de çocuklar üzerinde ki etkileri hiçbir ilaçta bulunmayan etkiler oluşturmaktadır.

Bu mucize kürlerden biri de incir, tarçın ve halis zeytinyağı ile oluşturulmaktadır. Yapılması gereken şey, 1 tatlı kaşığı tarçını ve dilediğiniz kadar inciri, zeytinyağının içerisine karıştırılması yeterli olacaktır. Hazırlanan kür 5 gün bekletilip ardından aralıklı olarak tüketilmelidir.

1 Paylaşımlar