Rüyada Zeytin Görmek

Rüyada zeytin görmek rüya tabircileri ve alimlerimiz tarafından bolluk, bereket ve hayırlı olan şeylere yorumlanmıştır. Zeytin görülen rüyalar her zaman için insan hayatında güzel olaylar yaşanacağının işareti olduğu gibi sıkıntılardan da kurtulmayı ifade eder.

Rüyada Zeytin Görmek

Rüyada zeytinleri görmek bol rızık, bereket, mala mülke sahip olmak ve ilim edinmek anlamlarına gelir. Bu rüyayı gören kimse Allah katından hayırlı bir rızka erişir ve borçları varsa öder. Maddi sıkıntıları olan kişiler için rüyadayken zeytin görmek malın bereketlenmesi ve zengin olmaya yorulur.

Rüyada Zeytin Görmek

Rüyada zeytin görmek kişilerin ömür boyu darlık ve yoksulluk görmeyecekleri günler geçireceklerine, her geçen gün büyük nimetler elde edeceklerine yorumlanır. Zeytin gören kişi eğer bekar ise bu hayırlı bir eş bulunacağı ve bu eşin ömrüne huzur katacağına da işaret eder. Evli çiftler için sevgi ve aşkı temsil eden zeytin rüyası, evlilikte güzel günlerin çok yakın olduğu ve sorunsuz bir evlilik hayatı geçirileceğine yorumlanır.

Rüyada zeytin gören kadın

Yeşil zeytinin ve siyah zeytinin rüyaları birbirinden farklı şekilde yorumlanmaktadır. Bu nedenle rüyada görülen zeytinin çeşidine göre değerlendirme yapılması gerekir.

Rüyada Yeşil Zeytin Görmek

Rüyada yeşil zeytinler görmek ve bu zeytinleri yemek kişinin helal yoldan rızık elde edeceğine ve malını çoğaltacağına işaret eder. Yeşil zeytin ne kadar çoksa elde edilecek olan mal- mülkte o kadar bol olacak demektir. Rüyada yeşil zeytin salamurası görmek ise malın mülkün yakın zamanda elde edileceğinin ancak bir süre sabredilmesi gerektiğinin işaretidir. Uyurken yeşil zeytin görmek ve bu zeytinleri yemek kısmetin hemen sahibini bulacağına işaret eder. Ancak bidon gibi kaplarda görmek bir süre daha beklemek anlamına gelir.

Yeşil Zeytin Nasıl Yapılır? Tıkla Öğren…

Rüyada Siyah Zeytin Görmek

Uykuda siyah zeytin görmek huzurlu günlerin yakın olduğunu gösterir. Bir süredir çevrede yaşanan kargaşa durumlarının son bulması ve kişinin rahat etmesi anlamına gelen siyah zeytin, kişinin sıkıntılarının bitmesi şeklinde yorumlanır. Bekar kişiler için çok büyük ve önemli bir kısmetin olacağına ve bu kişi ile evlenilmesi halinde ise bir ömür huzurlu yaşanacağına işaret eder. Rüya sahibi çok büyük zorluklar çekmişse bu rüyadan sonra bütün zorluklar son bulacak ve rüya sahibi çok konforlu bir hayata merhaba diyecektir.

Rüyada Siyah Zeytin Görmek

Rüyada Zeytin Vermek

Rüyada zeytin vermek demek birine büyük bir yardımda bulunacağınız anlamına gelir. Yapacağınız yardım ise şanınızın yüceleceği ve toplum içerisinde iyi biri olarak anılacağınızın da işaretidir. Rüyada zeytinler görmek ve zeytin ikram etmek eğer ikram edilen kişi tanınıyorsa gerçek hayatta bu kişiye yardım edileceği anlamına gelir. Eğer zeytin verilen kişi tanınmıyorsa herhangi birine yardım edilecek demektir.

Zeytin Alırken Dikkat Edilmesi Gerekenler İçin Tıkla Öğren!

Rüyada Zeytin Toplamak

Rüyada kişi zeytin topladığını görürse bu onun huzuru ve rızkı anlamına gelir. Zeytinlerin olduğu aydınlık bir yerde zeytin toplanıyorsa kişinin hayatında rahat edecek kadar mala ve mülke kavuşacağı şeklinde yorumlanır. Ayrıca zeytin toplayarak çalıştığını gören kişinin hayatının geri kalanında rahat bir şekilde geçineceği anlamına da gelmektedir. Uykuda zeytinler görmek eğer rengi yeşilse sakinlik ve sevinç anlamına da gelir.

Rüyada Zeytin Ağacı Görmek

Rüyada zeytin ağacı görmek manevi hayatımıza işaret eder. Eğer zeytin ağacı güzel ve aydınlık bir yerdeyse bu manevi hayatımızın da gayet iyi olduğuna yorumlanır. Ancak zeytin ağacı meyvesiz ve hastalıklı görünüyorsa bu manevi hayatımızda sorunlar olduğunu gösterir. Karanlık bir yerde zeytin ağacı görmek de kişinin manevi sıkıntılar çektiğinin işaretidir. Rüyada zeytinlik görmek ve ağaçta güzel zeytinlerin olması hayatın değişeceği ve güzelleşeceği anlamına da gelir.

3 Paylaşımlar