Gemlik Zeytini Satış

Gemlik zeytini satış konusunda şirketimizin siz değerli müşterileri için ne tür zahmetlerin üstesinden geldiğini bilmek ister misiniz?

gemlik-zeytini-siyah

Sadece zeytinyağı yapımı için dalından kopartılan zeytinlerin büyük ve küçük fark etmeden hasat edildiğini çoğu kişi bilir. Gemlik zeytini satış yapma konusunda müşterilerimize her türlü bilgiyi verebiliriz.

Ve herhangi bir şekilde yardımı dokunmayan insanların ne tür yapıya sahip olduklarını çok iyi analiz ettik ve şirketimizi kurma karını aldık. Öncelikle şirketimizin kuruluş hikâyesinden bahsetmeden önce amacımızdan bahsetmek isteriz.

gemlik-siyah-sele

Şirketimiz, zeytin ve zeytinyağı tüketen müşterilerimizin çok daha kaliteli hizmet alabilmelerine yönelik oluşturulmuştur. Bundan sonra anılacak şekli şirketimizin tescilli ismidir. Piyasaya sürülen zeytinler çürük, tüketilemez ve kötü haldelerdi.

Önceliğimiz her zaman Gemlik zeytini satış konusunda gerçek manada kaliteli ürün sunabilmek ve halkımızın ihtiyaçlarını doğru karşılayabilmek.

Zeytin satışı öncesinde oluşan zorluklar bellidir. Sofralarımızda tüketmek için şekilde yağ oranı çok fazla arındırılmış zeytinyağını çıkartmak olan insanların oluşturduğu ürünleri tüketmek halkımız için zor bir durum. Tüketmelik zeytinin üreticisinin TSE belgesine sahip olması gerektiği kanaatindeyiz.

Yağ oranı bakımından zengin zeytinleri siz değerli halkımıza sunmayı prensip haline getirdik. Kalın kabuklu, ince kabuklu, salamura tipi ihtiyacınıza yönelik olduğu bu üretim dehası ile tanışmak ister misiniz?

Gemlik Zeytin Siparişi Nasıl Verilir?

Web sitemize giriş yaptığınız zaman e-ticaret sitemize yönlendirilmiş olmanız gerekir.

Eğer e-ticaret web sitemize yönlendirilmeniz yapılmamış ise hemen buradaki link aracılığı ile “Zeytin Sipariş” hızlı bir şekilde web sitemize giriş yapabilirsiniz.

Burada hemen ihtiyacınıza karşılık olarak gelen zeytin, zeytinyağı ve mamulleri hızlı bir şekilde sepete ekleyebilir ve sipariş oluşturabilirsiniz.

Gemlik Zeytini Satış konusu ve Gemlik Zeytini Nasıl Üretilir?

Gemlik zeytini çok zorlu koşullarda üretilmektedir. Ülkemizin iklim şartları ve doğal şartlar özellikle Gemlik zeytini üretimini zora sokmaktadır. Sofralarımızın vazgeçilmez tadı olarak karşımıza gelen Gemlik zeytini ile damak tatlarımız şenlenmiş, üreticisi ihya olmuş ve halkımızın her kesimi mutlu olmuştur.

Gemlik zeytini dalında herhangi bir kimyasal işlem görmeden üretilmektedir. Doğal süreçler yaşayarak üretilen Gemlik zeytini sadece yağmur suyu ve doğal rüzgârdan beslenmektedir.

Doğal süreçler ile Gemlik zeytini dalından toplandıktan sonra herhangi kimyasal işleme maruz kalmayan zeytini sadece son aşamada tuz ile karşılaşmaktadır.

Tuz, Gemlik zeytininin çok daha sağlıklı bir şekilde saklanabilmesi için gereken en önemli karışımlardan bir tanesidir ancak tuzdan önce zeytin üzerinde bulunan fazla yağın arındırılma ve ufak ambalajlanma işlemi vardır.

Fazlalık olarak adlandırılan yağ, Gemlik zeytini üzerinden arındırıldıktan hemen sonra ufak ambalajlanmaya girmektedir. Bu aşamada arındırılan yağın kalıntıları ambalaj dibine gelerek zeytinin bütün acı tadını dışarı akıtmaktadır. Dışarı akıtılan acı tat zeytinden ayrıldıktan sonra ambalajlanır, tuzlanır ve satışa sunulur.

Gemlik zeytini satışı konusunda gerçek manada kalite sunan şirketimizin tek amacı halk sağlığımızın korunabilmesi ve sağlıklı gıdalar tükete bilmesidir.

Her zaman bu kapsamlar olduğunu hatırlatmak ve bilinçli toplum imkanı verebilmek amacıyla kurulan şirketimiz ile hızlı bir şekilde iletişime geçebilir. Tüm sorun, detay ve sipariş konulu görüşmelerinizi sağlayabilirsiniz.

0 Paylaşımlar